OPINIE PRZYSZŁEGO MILIONERA

Bogactwo – nasz wspólny cel!

Przeprowadzka z Lublina do Warszawy

leave a comment »

imagesPo dłuższej przerwie w pisaniu bloga, postanowiłem wrócić i opowiedzieć Wam, co takiego ciekawego przydarzyło się w moim życiu przez ostatnie kila lat 🙂 Chyba najbardziej cieszy mnie znalezienie nowej pracy, w której mogę się w 100% spełniać i podwyższać swoje umiejętności. Aktualnie pracuje jako doradca biznesowy w pewnej znanej firmie.

Oczywiście nadal interesuje się alternatywnymi sposobami zarabiania, ale musiałem nieco odłożyć ten temat z powodu sporej ilości nowych obowiązków. Kolejna ważna rzecz, jaka mi się przydarzyła, to przeprowadzka z Lublina do Warszawy.

Jarosław w obliczu przeprowadzki

Na początku długo się zastanawiałem się, czy oby na pewno to jest właściwy krok, aby zmieniać swoje miejsce zamieszania. W końcu całe życie spędziłem w rodzinnym Lublinie, a teraz taka zmiana otoczenia, nowi znajomi, współpracownicy… i oczywiście praca, która daje na prawdę dużo możliwości rozwoju i całkiem godziwe zarobki. Z drugiej jednak strony, trochę smutno mi było wyjeżdżać z ukochanego miasta i rozstać się ze znajomymi i rodziną.

Postanowiłem jednak spróbować nowego życia i pójść na żywioł. Jak się później okazało, była to najlepsza decyzja w moim życiu. W pracy bardzo szybko osiągnąłem spory profit, ponieważ postanowiłem na prawdę dać z siebie wszystko, aby szef, współpracownicy i moje EGO, byli ze mnie w pełni zadowoleni 😉 W Warszawie poznałem również wspaniałą kobietę, z którą obecnie planuje się zaręczyć. Ciekawa sytuacja, prawda? I to wszystko w ciągu 1-go roku.

Jak wyglądała moja przeprowadzka?

przeprowadzka do WarszawyWbrew pozorom, taka zmiana miejsca zamieszkania wcale nie była bardzo skomplikowana w moim przypadku. Nie miałem za dużo niezbędnych rzeczy, które chciałem zabrać ze sobą do Warszawy, więc wystarczyło wynajęcie bagażówki z pracownikiem. Oczywiście zostałem wcześniej poinformowany, abym dokładnie spakował wszystkie rzeczy, spakował w kartony i odpowiednio podpisał markerem ( aby pracownik bagażówki miał ułatwione zadanie podczas rozładunku, do którego został przeze mnie zaangażowany ).

Przed tak ważnym wydarzeniem jak przeprowadzka, warto przygotować sobie:

  • kartony,
  • czarny marker,
  • miejsce parkingowe dla bagażówki,
  • pomoc sąsiada – jakoś nigdy wcześniej mój sąsiad tak chętnie mi nie pomagał 😉

Na miejscu w Warszawie czekał już mój znajomy, który pomógł nam w rozładunku i przeniesieniu moich rzeczy do nowego mieszkania. Kolega ten bardzo mi pomógł, za co bardzo serdecznie mu dziękuję 😉 Jak się szybko okazało, Warszawa to nie taki diabeł straszny jak go malują. Mam tutaj dobrą pracę, ciekawe życie towarzyskie, a nawet po roku działania jako doradca biznesowy prawie już stać mnie na nowe auto. „Nowe” oczywiście w dużym cudzysłowie, ale i tak dużo lepszym, niżeli mój stary grat, którym byłem zmuszony poruszać się przez ostatnie lata.

Reklamy

Written by kostuch

Październik 19, 2015 @ 12:07 pm

Napisane w Różne

Tagged with

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: