OPINIE PRZYSZŁEGO MILIONERA

Bogactwo – nasz wspólny cel!

Prosty sposób na dorobienie dodatkowych ‚kilku groszy’

leave a comment »

Chcę żebyś wiedział, że zanim postanowiłem napisać o tym sposobie na moim blogu osobiście sprawdziłem ten system i mam 100% pewność, że zarobione pieniądze zostaną przesłane na konto. Jest to dość stara metoda zarabiania w sieci jednak ciągle mało popularna. Dziwie się temu, ponieważ jest to moim zdaniem najlepszy sposób na dorobienie sobie ‚paru groszy’ do miesięcznego budżetu domowego.

Osoby bardziej zdeterminowane mogą zarobić nawet całkiem pokaźne sumki. Okazuje się, że jeśli będziemy się starać trochę bardziej niż przeciętniaki możemy w ciągu kilku miesięcy osiągnąć kilkaset złotych na nasze potrzeby. Za chwilę dowiesz się co to za system i jak możesz do niego dołączyć. Mam nadzieję, że wykorzystasz ten sposób.

Możesz zarobić dodatkowe pieniądze mając tylko włączony komputer!

Czy wiesz, że możesz zarabiać dodatkowe pieniądze siedząc sobie wygodnie przy komputerze i robiąc to co zwykle, czyli przeglądając swoje ulubione strony www?
Wystarczy, że zainstalujesz sobie w komputerze surfbar pewnej francuskiej firmy, uruchomisz go i to wszystko!

Będą Ci się wyświetlać małe reklamy, na które nie musisz nawet zwracać uwagi. Możesz robić sobie to co chcesz, przeglądać strony www, czytać pocztę e-mail, grać w gry, i będziesz za to dostawał pieniądze.

Brzmi nie prawdopodobnie?
Tak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Ja kilka lat temu też tak myślałem dopóki nie dowiedziałem się, skąd biorą się te pieniądze. Francuska firma, o której wcześniej wspomniałem płaci swoim użytkownikom za oglądanie reklam. Za wyświetlanie reklam płacą tej firmie francuscy sponsorzy. Część tej sumy firma zostawia dla siebie a drugą część daje użytkownikom oglądającym reklamy ( teoretycznie oglądającym ).


ZANIM ZACZNIESZ CZYTAĆ DALEJ:
ABY DOŁĄCZYĆ DO TEGO SYSTEMU NIE MUSISZ PONOSIĆ ŻADNYCH OPŁAT!

Warunki
– Aby dołączyć do grona użytkowników nie musisz mieć skończonych 18 lat.
– Musisz posiadać konto paypal. To jest bezpłatne konto internetowe, na które firma wypłaca prowizję dla użytkowników. Założenie konta jest darmowe. Wystarczy wejść na stronę PayPal.pl i kliknąć ‚załóż konto’. Następnie postępować według wskazówek. Założenie konta nie powinno zająć dłużej niż 10-15 minut.

Teraz krok po kroku dowiesz się, jak dołączyć do tego programu. Uśmiechnij się, bo już za kilka minut zaczniesz zarabiać pieniądze.

1. Wejdź na stronę REJESTRACJI W SYSTEMIE SMARTBARRE
2. Kliknij Inscription
3. Wypełnij formularz:
Nom – Nazwisko
Prenom – Imię
E-mail – Twój adres e-mail
Adresse – adres (niekoniecznie)
Ville – miasto (niekoniecznie)
Code postal – kod pocztowy (niekoniecznie)
Pays – kraj (niekoniecznie)
Mot de passe – hasło
Retapez mot de passe – powtórz hasło
Na koniec pozostaw zaznaczone dwie ostatnie opcje, wpisz losowy numer w okienko i potwierdź dane przyciskiem Inscription.

4. Odbierz pocztę. Na adres e-mail, który podałeś w formularzu rejestracji przyjdzie Ci wiadomość z linkiem potwierdzającym „Please click Here to activate your account”. Kliknij w ten link aby potwierdzić chęć uczestnictwa.

5. Kolejnym krokiem jest ściągnięcie programu instalacyjnego pluginu SmartBarre. Znajdziesz go po zalogowaniu na stronie w menu pod nazwą Télécharger la barre i Télécharger la barre. Polecam zwłaszcza tę druga instalację – zawiera jeden plik wykonywalny .exe. Plik ‚waży’ zaledwie 19,5 kB.
Po uruchomieniu surfbara należy wpisać adres e-mail oraz hasło które podałeś podczas rejestracji w SmartBarre.

6. Gotowe! jeśli surfbar zaczął wyświetlać reklamy to znaczy, że instalacja przebiegła poprawnie. W tym momencie już zaczynasz zarabiać.

Pytania i odwiedzi
Jaka jest minimalna kwota do wypłaty?
Obecnie minimalnie można wypłacić 15 euro. Ja polecam jednak poczekać aż zbierze się większa suma.

Jak sprawdzić stan konta?
Trzeba zalogować się do swojego konta i kliknąć w zakładkę Statistiques. Na samym dole będzie widoczna zarobiona kwota w euro. Pamiętaj jednak, że najpierw musisz zebrać wystarczającą ilość wyświetlenia banera aby zamieniły się one na pieniądze. Punkty na pieniądze zostają zamieniane co kilkanaście dni.

Jak wypłacić zgromadzone środki?
Firma wypłaca prowizje swoim uczestnikom na konto PAYPAL. Jeśli jeszcze nie posiadasz takiego darmowego konta załóż je teraz odwiedzając stronę http://www.paypal.pl.
Gdy już będziesz miał na swoim koncie ponad 15 euro możesz dokonać wypłaty. W tym celu zaloguj się do swojego konta a następnie kliknij w zakładkę Membre z listy wybierz Paiement. Tam należy wpisać swój adres e-mail z paypal, na który mają wysłać pieniądze i zaakceptować. Pieniądze z reguły wysyłają w ciągu 3 dni roboczych. W systemie Paypal płatności wykonywane są na adres e-mail podany przy rejestracji konta paypal.

Czy mogę w jakiś sposób zwiększyć swoje zarobki w tym programie?
Tak! Jeśli chcesz zwiększyć swoje zarobki o kilkadziesiąt, a nawet kilkaset procent musisz polecać ten system innym. Wygląda to tak, że dostajesz prowizję od zarobków Twoich poleconych osób. Dostajesz 25% zarobków osoby poleconej przez Ciebie ale to nie wszystko! Dostaniesz również 10% zarobków od osoby poleconej przez Twojego poleconego. Sam teraz możesz sobie powiedzieć, czy chcesz w ten sposób dorabiać sobie do kieszonkowego czy zrobić sobie taki dodatkowy biznes – tak jak ja obecnie.

W jaki sposób będzie wiadomo, że dana osoba jest z Twojego polecenia?
Uważaj teraz. To najważniejsza część. Każda osoba musi zapisywać się do tego systemu poprzez Twój unikalny link rejestracyjny. Skąd pobrać taki link? Już tłumaczę.
Zaloguj się do swojego konta. Przejdź do zakładki Membre, rozwiną Ci się dodatkowe opcje. Kliknij w link Parrainage. Tam znajdziesz swój link rejestracyjny, który będziesz podawał swoim znajomym. Oprócz linka znajdziesz tam też banery reklamowe systemu. Jeśli prowadzisz swoją stronę internetową, bloga lub forum to możesz również wrzucić tam taki baner. W ten sposób możesz dodatkowo znaleźć osoby polecone bo klikając w baner będą oni już przypisani do Ciebie.

TŁUMACZENIA:

Opcje menu w surfbarze:
Aller sur le site – przejście na stronę www programu
Opacite – ustawienie przeźroczystości (max. 70 %)
Deplacer la barre – zmiana położenia surfbaru
Mes points – ilość uzbieranych punktów
Forum – forum programu
Deconnexion – wylogowanie
Quitter – zamknięcie surfbaru

Opcje menu po zalogowaniu
Télécharger la barre – miejsce pobierania instalacji surfbara
Télécharger la barre (2) – miejsce pobierania instalacji surfbara
Statistiques – statystyki konta
Parrainage – dział dla zdobywania poleconych – tu znajdziesz swój link referencyjny oraz bannery reklamowe
Mes filleuls – lista poleconych
Mes campagnes – statystyki dla reklamodawców
Clics Rémunérés – płatne linki
Achat Filleuls – kupno poleconych
Jackpot – jackpot
Paiement – żądanie wypłaty
Mes infos – dane osobowe

I pamiętaj, polecaj system swoim znajomym przez Twój link rejestracyjny. Wtedy ‚poczujesz’ duże prowizje. Wybór należy do Ciebie. Możesz stworzyć aktywo, które będzie co miesiąc spłacać Twój rachunek za internet i telefon albo mały biznes, który powiększy Twój miesięczny dochód o 500, 1000 czy 2000zł miesięcznie. Aby zarabiać takie kwoty trzeba mieć bardzo wielu poleconych jednak to jest w pełni osiągalne. Zacznij działać a przekonasz się, że wszystko jest możliwe!

Masz pytania? Chętnie Ci pomogę!
Pisz na adres kostuchryki@wp.pl

Reklamy

Written by kostuch

Marzec 8, 2010 @ 2:29 pm

Napisane w Biznes internetowy

Tagged with ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: