OPINIE PRZYSZŁEGO MILIONERA

Bogactwo – nasz wspólny cel!

Musisz mieć swoje hobby, które pozwoli Ci się zresetować :-)

leave a comment »

Jeśli jesteś osobą znerwicowaną, która lubi pracować nawet w weekend, myśli o swoim biznesie przez cały swój wolny czas to brawo! – doskonale nadajesz się na przedsiębiorcę. Gdzieś czytałem, że przedsiębiorcy są „nienormalni” bo zachowują się inaczej niż wszyscy.

Zgodzę się z tym bo jeśli przyjmiemy, że normalność polega na pracowaniu 8 godzin dziennie i w czasie wolnym wydajemy pieniądze na zabawę i przyjemności to takie zachowanie jakie prezentuje typowy przedsiębiorca trzeba zaliczyć do nienormalnych 🙂

Kto normalny będzie pracował więcej niż 8h dziennie a czasami nawet w niedziele i do tego odkładał pieniądze zamiast je trwonić na imprezy? Tak zachowują się tylko przedsiębiorcze osoby. Sprawdź sam porównując znanych Ci przedsiębiorców.

Jak najbardziej jestem za tym, aby pracować dłużej niż Twoja konkurencja a jeszcze bardziej za tym abyś pracował mądrzej niż oni. Cieszę się również, jeśli nawet podczas imprezy z przyjaciółmi myślisz o swoim biznesie – to oznacza, że na prawdę chcesz coś zrobić i zależy Ci na tym.

Trzeba mieć jednak coś jeszcze aby nasz zapał tak szybko nie zgasł. Jest to hobby. Moje hobby to muzyka. Uwielbiam tworzyć podkłady muzyczne w wolnej chwili. Dzięki temu od czasu do czasu odrywam się od biznesu aby później jeszcze chętniej do niego wrócić. To wcześniejsze zdanie dokładnie wyjaśnia o co mi chodzi.

To musi być coś, co skutecznie będzie wyłączało Twój umysł oraz zabierało całe Twoje skupienie. Spróbuj więc odkryć w sobie jakieś nowe zainteresowania lub odśwież stare i zacznij od czasu do czasu się ‚resetować’ – zaręczam Ci, że to bardzo pozytywnie wpływa na Twoją motywację w biznesie.

Reklamy

Written by kostuch

Październik 16, 2009 @ 12:05 pm

Napisane w Moje Hobby

Tagged with

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: