OPINIE PRZYSZŁEGO MILIONERA

Bogactwo – nasz wspólny cel!

W jakich programach partnerskich zarabia się najwięcej?

leave a comment »

Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa. Tak na prawdę nie wiadomo w jakim programie partnerskich zarobimy najwięcej jednak pewne stare sprawdzone zasady marketingowe pozwalają nam wybrać takie PP aby zarabiać najwięcej.

Przede wszystkim ustal kim jest odbiorca Twojej strony. Musisz dokładnie znać jaka to osoba, ile mniej więcej zarabia pieniędzy, czy to bardziej kobieta czy mężczyzna. To wszystko musisz wiedzieć zanim zaczniesz mu serwować reklamy.

Stara zasada e-marketingowa głosi: Zawsze pokazuj reklamy zgodne z tematyką strony. Chodzi o to, że jeśli tworzysz stronę o tematyce sportowej możesz na niej sprzedawać lub przedsprzedawać sprzęt sportowy lub książki o tematyce sportowej.

Jeśli prowadzisz stronę na temat motoryzacji możesz wrzucić reklamy części samochodowych, książek o tematyce naprawczej, reklamy usług remontowo-naprawczych. Chodzi o to, aby była zachowana spójność.

Nigdy nie rób strony, na której będziesz prezentował wszystko na raz. Skup się na jednym temacie i jak najdokładniej go przedstawiaj. Jeśli jesteś ekspertem w jakiejś dziedzinie to masz znacznie ułatwione zadanie.

Skupiaj się raczej na niszowych tematach. Musisz się liczyć z tym, że im bardziej popularny temat tym większe będziesz musiał ponieść koszta przebicia. Na początku najlepiej będzie jeśli skupisz jak na bardzo wąskiej grupie osób. Wtedy pieniądze zobaczysz najszybciej. Nie będą to ogromne pieniądze ale uzyskasz je szybko.

Pamiętaj również, aby reklamy pochodzące z programów partnerskich nie zapychały całej strony. Najlepiej łączyć kolorystycznie reklamy z tłem oraz grafiką strony bowiem reklama internetowa jest najbardziej skuteczna jeśli się nie wyróżnia na tle innych elementów witryny.

Spis programów partnerskich znajdziesz w Google. Wystarczy, że wpiszesz „spis pp” lub „programy partnerskie”. Najbardziej uniwersalnym programem partnerskim jest złoty program złotych myśli.

Złote myśli zajmują się sprzedażą e-booków i audiobooków o różnej tematyce. To moim zdaniem najlepszy program partnerski pod względem elastyczności. Książki przecież przydają się w każdej branży, prawda?

Jeśli chcesz poczytać więcej o tym programie zapraszam na tą stronę.

Reklamy

Written by kostuch

Październik 8, 2009 @ 7:38 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: