OPINIE PRZYSZŁEGO MILIONERA

Bogactwo – nasz wspólny cel!

Prawo sukcesu

with one comment

Chyba nie trzeba udowadniać już tego dawno stwierdzonego faktu, że to co dzieje się w Twoim życiu jest efektem Twoich myśli. Chodzi o to, że w Twoim życiu dzieje się to, co uważasz za prawdziwe w Twoim umyśle. Życie każdego człowieka jest odzwierciedleniem jego myśli.

Wydaje się trochę szokujące, prawda? To jak ktoś żyje ukazuje nam co się dzieje w jego myślach – bo stamtąd wszystko się zaczyna. Jeśli zaczynasz dzień pełny wiary w swoje możliwości oraz moc przyciągania pieniędzy, kobiet i czego tylko zapragniesz Twoja podświadomość będzie w Twoim życiu wyczyniać niesamowite cuda!

Przekonało się o tym już sporo osób. Każdy, kto zmienił swoje myślenie po bardzo krótkim czasie jest w stanie stwierdzić, że jego życie się zmieniło na lepsze. Czysto naukowo rzecz biorąc ludzie myślący pozytywnie odnoszą sukcesy o kilkadziesiąt procent częściej niż reszta.

To że wiemy jak wykorzystać mechanizm zwany naszą podświadomością jest cudownym darem. Widząc, czym jest sekretne prawo przyciągania jesteśmy w stanie przyciągnąć do naszego życia co tylko chcemy. To wszystko za sprawą naszej podświadomości, która przyciąga do nas ludzi, zdarzenia, sytuacje.

Wielu ludzi twierdzi, że to nie działa. Zaczynają pozytywnie wpłynąć na swoją podświadomość ale ona nie daje im od razu rezultatów takich jakich oczekiwali. Niestety działanie naszej podświadomości to nie jest jakaś magia. To cały proces, który dzieje się w naszym umyśle.

Aby podświadomość zrealizowała co to uważasz za prawdziwe musisz utrzymać ten stan nie zachwianej wiary a nie rano wypowiadać afirmacje by wieczorem pełen żalu iść spać. Wszystko co robisz ma wpływ na Twoje życie – nawet najmniejszy szczegół.

Siła wszechświata jest w Tobie! 🙂 Wiem, że to brzmi trochę jak z gwiezdnych wojen ale to na prawdę działa i sprawdza się w życiu każdego człowieka – bez wyjątku. Możesz mi jeszcze nie wierzyć, rozumiem, sam długo musiałem to sprawdzać żeby uwierzyć na dobre w siłę przyciągania.

Reklamy

Written by kostuch

Październik 8, 2009 @ 6:36 pm

Napisane w Podświadomość

Tagged with ,

Jedna odpowiedź

Subscribe to comments with RSS.

  1. Tak to prawda, życie jest takie jak nasze myśli. Dlatego trzeba się w porę ocknąc i coś z tymi myślami zrobic, bo szkoda żeby się zmarnowało.Ja uważam, że każdy powinien myślec optymistycznie :)Chociaż nasze życie zależy bardziej od realizmu, od tego co z tymi myślami robimy.

    drzewiasta

    Sierpień 30, 2010 at 2:00 pm


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: