OPINIE PRZYSZŁEGO MILIONERA

Bogactwo – nasz wspólny cel!

Jak założyć własnego Bloga?

leave a comment »

System zarządzania treścią jakim jest Blog to najlepiej zoptymalizowany pod kątem SEO „szkielet strony”. Blogi wcześniej były domeną nastolatek, które nienawidziły świata i wypisywały różne „mądrości”.

W dzisiejszych czasach blogi to bardzo dobry sposób na budowanie świadomości marki firmy oraz zdobywania popularności w sieci. Blog może być również Twoją pierwszą stroną internetową, która pozwoli Ci zarobić swoje pierwsze pieniądze w sieci.

Jak założyć własnego bloga? To zazwyczaj bardzo proste. Może najpierw powiem o darmowych zastosowaniach. Blogi, które można założyć na Onecie, WP, Interii odpadają. To są typowo nastolatkowe blogi, które nie są za dobrze przygotowane pod wyszukiwarki oraz słabo nadają się na zastosowanie biznesowe chociażby ze względu na małą możliwość ingerencji w sam kod źródłowy bloga oraz beznadziejne szaty graficzne.

Jeśli chcesz wykorzystać darmowy sposób na bloga to polecam Ci założenie sobie konta na stronie http://www.wordpress.com. W tej chwili ten system blogowy jest najlepiej zoptymalizowanym CMS pod wyszukiwarki.

Oczywiście nie jest on idealny ponieważ trochę mu brakuje ale jak na darmowe narzędzie jest doskonały. Mój blog działa właśnie na takiej zasadzie. Możesz również założyć bloga na takich platformach jak blogger.com, jogger.pl. Dobrze jest zoptymalizowany również blogan.pl.

To są najbardziej przyjazne systemy blogowe. Jest ich w sieci dużo więcej jednak nie testowałem innych za dokładnie. W każdym razie najbardziej polecam Ci wordpress.com. On daje największe możliwości.

Rozwiązanie dla najlepszych
Wykup hosting ( serwer i domenę ), ściągnij najnowsze oprogramowanie wordpress razem z packiem w języku Polskim, zainstaluj oprogramowanie  i stwórz własnego bloga na własnym hostingu. To najpewniejsze rozwiązanie i daje najwięcej korzyści. Minusem jest to, że musimy opłacać hosting raz na pół roku lub rok.

O tym jaki wybrać hosting i jak zainstalować system blogowy dowiesz się niebawem z tego bloga.

Reklamy

Written by kostuch

Październik 8, 2009 @ 7:21 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: