OPINIE PRZYSZŁEGO MILIONERA

Bogactwo – nasz wspólny cel!

Jak chęć zdobycia paru groszy może zniszczyć całe życie człowieka?

leave a comment »

Pieniądze są w życiu bardzo ważne. Bez nich nie możemy realizować swoich marzeń, pojechać na upragnioną wycieczkę czy chociażby dać czegoś ukochanej osobie. Pieniądze nie są najważniejsze same w sobie bo jako papierek nie znaczą nic.

Dopiero gdy zamieniamy papierek na jakąś rzecz doznajemy przyjemności, spełnienia. Na pytanie więc “Czy pieniądze są w życiu ważne?” Odpowiem TAK. Są bardzo ważne bo bez nich nie można w pełni cieszyć się życiem, miłością itp.

Czy jednak warto poświęcić życie osobiste dla zdobycia pewnej kwoty? Wydaje mi się, że nie. Ostatnio w telewizji oglądałem program, gdzie ludzie musieli wyznawać sobie prawdę za pieniądze. Pewna kobieta przyznała się swojemu mężowi po kilku latach małżeństwa że go zdradziła.

Mężczyzna ten rozpłakał się publicznie w telewizji. To co ludzie są w stanie zrobić dla pieniędzy jest po prostu żałosne. Ta kobieta pokazała jak bardzo jest nie zaradna w życiu i jest w stanie poświęcić swoje małżeństwo dla zdobycia pieniędzy.

Na pewno później przez całe życie ta osoba będzie miała wypominaną tą sytuację. Będzie musiała żyć ze świadomością, że każdy w rodzinie uważa ją za… wiadomo kogo. A to wszystko dla zdobycia jakiejś sumy pieniędzy.

Reklamy

Written by kostuch

Październik 8, 2009 @ 6:33 pm

Napisane w Różne

Tagged with , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: