OPINIE PRZYSZŁEGO MILIONERA

Bogactwo – nasz wspólny cel!

Gdzie najbardziej opłaca się wykupić hosting?

leave a comment »

To jaki hosting najbardziej się opłaca wykupić zależy od tego jaki serwis internetowy mamy w planach stworzyć. Czasami nawet wystarczy darmowy hosting, gdy planujemy stworzyć prostą jedno stronową stronę przedstawiającą naszą ofertę.

Jeśli planujesz, że na stronie będzie niewielki ruch, a ten ruch pochodził będzie głównie z źródeł bezpośrednich, skrypt strony nie będzie wymagał nadzwyczajnych opcji od serwera to najlepiej będzie wybrać darmowe rozwiązanie.

Polecam Ci w takim wypadku zagraniczny hosting w firmie http://www.000webhost.com. Tam możesz założyć sobie darmowy serwer bez reklam i do tego podpiąć swoją komercyjną domenę za darmo.

Jeśli zamierzasz stworzyć prostą stronę firmową składającą się z kilku podstron ( np. art-sakralne.pl ) najlepszych rozwiązaniem będzie wykupienie serwera u takich providerów jak masternet.pl, inwestnet.com, hekko.pl.

Wyżej wymienione firmy hostingowe posiadają w swojej ofercie tanie serwery wirtualne, które w zupełności wystarczą do stworzenia takiej strony internetowej. Oczywiście do takich serwerów również możemy podpiąć swoją domenę komercyjną.

Aby postawić większą stronę internetową, która będzie wymagała własnej bazy danych, powierzchni na pliki wideo, audio lub graficzne polecam Ci zainteresować się ofertą firmy NetArt ze strony nazwa.pl.

Sam korzystam z serwerów wirtualnych tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Świetne zabezpieczenia przez wirusami itp, bardzo szybko działanie FTP, zero padów bazy danych oraz doskonały support. Poza tym, firma NetArt jest jedną z większych Polskich hostingodawców, co sprawia, że możesz spać spokojnie – Twoja strona nie zniknie z sieci z niewyjaśnionych przyczyn.

W przypadku, gdy myślimy o jeszcze bardziej poważnym e-biznesie takim jak portal informacyjny posiadający tysiące podstron, wiele możliwości interakcji z użytkownikami, oraz ogromną ilość wejść dziennie polecam ofertę serwery.pl

To taka moja klasyfikacja. Większość providerów udostępnia swoje serwery na okres testowy za darmo więc najlepiej będzie jeśli samemu będziesz testował i wybierał najlepsze rozwiązania dla Twojego e-biznesu. To co Ci przedstawiłem działa w moim przypadku dobrze.

Reklamy

Written by kostuch

Październik 8, 2009 @ 7:58 pm

Napisane w Biznes internetowy

Tagged with , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: